pátek 10. listopadu 2017

MOTIVACE  

Ahojky , zdravím Vás u uplně spontáního článku a to jak je poznat z nadpisu se týká motivace .
Co mě motivuje ? Co mě žene dopředu ? Díky čemu se dokážu nakopnout a jít dál? Pak je tohle pro Vás. Aspoň malé tipy , nebo zkušenosti co platí u mě . 
V první řadě bych asi chtěla říct , že je nejdůležitější uvědomit si svojí vlastní hodnotu .
Každý z nás je originál a každý z nás logicky vyniká v něčem jiném . Důležité je si uvědomit , co je pro nás to pravé , "v čem se cítíme dobře, co nás baví atd.
U mě je to dost těžké a hodně dlouho jsem se hledala , hledala co mě bude bavit a naplňovat .
Nicméně , když jsem byla mladší milovala jsem tanec .....taky jsem tančila . Bohužel jsem musela přestat , protože to bylo pro mě naročné , kvůli škole .
 . Teď už k tomu hlavnímu vlastně ....... Jsem člověk , který když si něco umane , tak to prostě tak být musí a dělám pro to maximum , dlouho jsem váhala o založení blogu , dost lidí mě odrazovalo , ale říkám si jediné o co jim šlo , byla žárlivost a nepřejícnost případného úspěchu :-) .A to je první věc která mě hooooodně motivuje .
V dnešní době mi příjde , že lidi se navzájem podceňují a zbytečně si berou naděje, místo toho aby se
navzájem podporovali.
V každém případě co pomáhá mě ? Ráno po probuzení , se podívám na svého syna , který je zdravý , spokojený a šťastný , říkám si , to je to, co mě nejvíc vlastně nakopne , že u něj nejvíc vidím , že to co dělám , se mi vrací a to třeba tím , že mě obejme,  nebo dá pusinku . 
Pak si také říkám , že jsem šťastná , že jsem zdravá , mužu chodit a tak , jsou to pro některé samozřejmosti , ale bohužel jsou tu lidi , kteří to štěstí nemají :( . .
Nicméně jsou dny kdy se mi vážně do ničeho nechce  , ale člověk prostě musí .
Mám pocit , že je nejdůležitější si nějakým stylem danou činost "neznechucovat" ,, protože je to pak ještě horší . Já osobně miluju psát blog , ale občas mám dny kdy se mi nechce sedět hodiny u počítače ,  aby to stálo za to atd , ale potom se podívám na odezvu , na to , že se mi plní postupně sen a prostě se zvednu a jdu , protože to miluju .
To čeho já se držím a co si vždy říkám : VĚŘ , BĚŽ A DOKÁŽEŠ. Nikdy se nenechte odradit od něčeho , pro co jste se rozhodli a jděte si za svým snem . Je důležité prostě zkusit a třeba i neuspět , než si pak celý život říkat co by mohlo být kdyby . 

Žádné komentáře:

Okomentovat