středa 1. listopadu 2017


BODYBESCRUB ANEB RÁJ PEELINGU ....<3

Ahojky , tak co jak užíváte podzim ? Co děláte nejradši v tomto pochmůrném počasí ? Taky už nakupujete dárky na Vánoce , nebo jste ti , kteří to nechávají na poslední chvíli ???? .... Já už samozřejmě nakupuji :D a snad seženu vše co potřebuji . No nic milujete koupele , vůně tělových krémů a peelingů ? Pak si sedněte , dejte si horkou vanu a představte si , že jste v ráji , tak jako jsem byla já , po použití tohoto skvělého peelingu https://bodybescrub.com/.
Řekla bych , že jsem jich vyzkoušela mraky a převážně jsem byla spokojená , akorát moje pokožka byla po použití hodně vysušená , takže byla nezbytně nutná hydratace <3. Každopádně když jsem peelingy použila na obličej , tak pleť byla opravdu podrážděná :( , ale jinak byly po většinu super .
Nicméně , dostala jsem možnost vyzkoušet přírodní kávový scrub od BODBESCRUB  .
Ač se to může zdát jako klišé , tak je to ten nejlepší scrub jaký jsem kdy zkusila , nejen , že teda absolutně proměnil mojí rutinu , v ráj plný kávové vůně a citrusu , tak halavně , jeho účinky jsou přesně takové jako být mají . 
Po použití , jsem  nejen teda měla pokožku , jako můj rok a půl starý syn , tak jsem voněla " na sto honů" opravdu LUXUS a to jsem se i namazala klasickým krémém co denně používám . 
V každém případě jsem si říkala , že to nepoužiji radši na obličej , no zkrátka a dobře byla jsem dost skeptická , bála jsem se abych nebyla jak rajče , ještě 4 dny po použití .. No nic , šla jsem do toho  , řekla jsem si , že když už test tak pořádný . Hlavně jsem chtěla , když už to pro Vás zkouším , tak aby to bylo opravdu upřímné a pravdivé ........ 
Po nanesení scrubu na obličej , jsem teda vypadala jako hlídač pekel :D :D :D , ale to nevadí , nejradši bych to tam nechala , protože to tak nááááádherně voní <3 . Po opláchnutí, byla moje pleť krásně vyčištěná , a celkově bych řekla , že vypadala zdravěji :-*.  TAKŽE MŮJ CELKOVÝ DOJEM ???? 
Naprosto bez jakýchkoliv pochyb můžu všem tyto produkty   doporučit  , je to ten nejlepší scrub , který jsem zkusila . Takže bych ráda poděkovala BODYBESCRUB , za poskytnutí šance tyto produkty zkusit. 
Mimochodem mají spoustu různých vůní já mám doma tyto : karamel , citrus , kokos a ice mint . 

Takový malý tip pro pány , pokud nevíte co svým drahým polovičkám k Vánocům ,  tak jednoznačně tyto scruby , nebo jakýkoliv produkt této značky .
A rada pro všechny , určit mrkněte na jejich stránky , nejen ,že je mají nádherné , tak určitě "neodejdete " s prázdnou.

https://bodybescrub.com/ 

 Tak se mějte krásně a těšm se u příštího článku , samozřejmě budu ráda , za like , koment, odběr a sdílení .......... Napište mi jaké scruby máte nejradši vy ??? ....Tak krásnou ,voňavou a dobrou noc .. SIM ......<3<3

2 komentáře: